Seyyar Tuvalet Sorular | Seyyar Tuvalet Yorum | Seyyar Tuvalet Sık Sorulanlar

Üretimini yapmakta olduğumuz seyyar tuvaletler; polietilen malzemeden üretilmekte; soğuğa ve sıcağa normal değerlerde dayanmaktadır. Tam olarak ne kadar uzun ömürlü kullanılacağını belirlerken kullanım sıklığı, taşınma sıklığı ve benzeri bir çok etkenin kullanım süresini değiştirebileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Karşılaşma yapılması gerekirse polietilen seyyar tuvaletler; ahşap tuvaletler ve polyester tuvaletlere göre daha dayanıklı ve daha hijyeniktir.

Seyyar tuvaletlerin bir çok modeli mevcuttur. Su Depolu Seyyar Tuvalet modeli üzerinde bulunan 300tl lik su deposu sayesinde; su bağlantısı gerektirmeden kullanlılabilmesine olanak sağlar.

Seyyar tuvalet modelleri özellikle taşınabilir tuvaletler anlamına gelmektedir. Tüm mobil tuvalet modellerimiz taşınabilir yapıdadır ve defalarca farklı alanlarda kullanılabilir. Dikkat edilmesi gereken tek şey seyyar tuvaletin taşınmadan önce atık deposunun boşaltılmış olması gerekmektedir.

Seyyar tuvaletler, modeline bağlı olmakla birlikte kanalizasyon olamayan yerlerde de kullanılabilimektedir. Atık depolu seyyar tuvalet modelleri; içerisinde bulunan 450 lt lik geniş hacimli atık deposuyla, uzun süre boşaltım yapılmadan kullanılabilme avantajı sağlar. Atık deposu bulunmayan seyyar tuvalet modelleri, kanizasyona doğrudan bağlanarak kullanılabilir.

Seyyar tuvalet modellerimiz polietilen maddeden üretilmekte olup, tüm seyyar tuvalet modellerimiz, ani ısı değişimlerine, +40 derece ve -30 derece hava şartlarına mukavvemetlidir. Anlaşıldığı üzere seyyar tuvalet modellerimiz, her tür hava şartına uygun üretilmiştir. Gönül rahatlığıyla aşırı sıcak ve aşırırı soğuk bölgelerde kullanılabilirler.